Hakkımızda

Şirket ofisi

HEPSİSEN.COM E-Ticaret Ş.Şirketi 21 Ocak 2020 tarihinde kuruldu.

Önce sektör araştırıldı, ihtiyaç ve talepler değerlendirildi. Artılar eksiler toplanıldı ve Türkiye'nin en iyisi olma yolunda adım atıldı. Tedarikçilerle görüşüldü, anlaşıldı. Ve şirketimiz kuruldu. Web sunucular, e-ticaret siteleri araştırıldı. Domen adı ve sologan seçimi çok önemliydi. Çünkü hedefimizi ve amacımızı belirlemeliydi. Uzun uğraştan sonra karar kılındı: Hepsisen.com Mutlu Kadın.

''Mutlu Kadın'' sloganı ile çıktığımız bu yolda kalite ve müşteri memnuniyeti olmazsa olmazımızdır. Tüm kadınlarımıza şık ve güzel giyinmeye yardımcı olacak iddialı ekibimiz her zaman sizinle beraber olacak, seçimlerini sizlere sunacaklar. Yakın gelecekte tüm Türkiyede en yaygın e-ticater sitesi olmayı hedefleyen Hepsisen.com'un ikinci bir vazgeçilmezi ise sizlere gerçek fiyat ve gerçek indirimler suna bilmektir.
Hepsisen.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, Müşteri Memnuniyeti, Kalite ve Gerçek indirim, Taksit ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.

Güvenli Alışveriş Nedir? Hepsisen.com, veri iletiminde 256  bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Hepsisen.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Hepsisen.com e-ticaret sitesi vergiye tabi resmi bir şirkete bağlıdır ve yapacağınız tüm alışverişler güvenli ve şirket sorumluluğu altındadır.

Hepsisen.comGaleri
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?